Úvod  •  Nové moto/atv  •  Bazar moto/atv  •  E-shop  •  Prodej na splátky  •  Inzerce  •  Články  •  Kontakt
Prodej na splátky


Veškeré námi nabízené zboží v hodnotě 3000-1000000,-Kč můžete financovat přímo v našem obchodě formou splátkového prodeje společnosti Essox. Úvěry vyřizujeme na počkání, on-line emailem můžeme vyřídit předschválení bez návštěvy našeho obchodu, zpracování zpravidla trvá kolem 30-ti minut. Do 150 000,-Kč výše úvěru stačí občanský průkaz a druhý doklad, nad 150 000,-Kč  výše úvěru, (nikoliv ceny motocyklu), ještě prokázání příjmu a doklad ověřující poštovní adresu. Úvěr zpravidla lze poskytnout i žadateli ve zkušební lhůtě po nástupu do zaměstnání či s pracovní smlouvou na dobu určitou, je však podrobněji prověřován.
Na přání vypracujeme a zašleme splátkový kalendář. Nabízíme též předschválení na dálku, níže. Podrobnosti o úvěrech telefonicky na čísle 777918666.

V rámci zkvalitňování našich služeb vám nyní nabízíme předschválení úvěru bez nutnosti návštěvy našeho obchodu. V případě, že níže uvedené podmínky pro vás nejsou srozumitelné, sdělíme vám rádi podrobnosti na čísle +420777918666.

 

K předschválení na dálku budete potřebovat počítač a fotoaparát či scanner k odeslání kopií potřebných dokladů. V případě, že scanner nemáte, můžeme využít i jiný způsob přenosu dokumentů k nám: fax, mms, fotokopie do emailu... Z důvodu nutnosti předložení dokumentů vždy preferujeme email!

Před odesláním žádosti o předschválení si prosím připravte údaje z následujícího soupisu:

1. Vybraný motocykl, jeho cena.

2. Plánovaná výše akontace.

3. Očekávaná výše měsíční splátky, nebo doba splácení.

4. Profese, datum nástupu do zaměstnání či zahájení činnosti a výše čistého měsíčního příjmu. Úvěr lze sjednat i zaměstnanci ve zkušební lhůtě, nebo podnikateli, který ještě nepodával daňové přiznání, podniká tedy méně než jeden rok, je však ze strany úvěrující společnosti podrobněji prověřován.

5. Název zaměstnavatele, IČO, kontakt. V případě OSVČ IČO.

6. Číslo kontaktního mobilního telefonu žadatele. Uveďte, zda se jedná o paušální nebo kreditní číslo.

7. Způsob bydlení vyberte z následujích možností: majitel domu/ majitel domu, který je momentálně splácen/ bydlící v družstevním bytě/ nájemník v obecním či soukromém bytě/ podnájemník/ bydlící u příbuzných.

8. Rodinný stav a počet vyživovaných osob.

9. Celkový příjem domácnosti, tedy všech výdělečně činných osob na adrese vašeho trvalého pobytu (například součet příjmu s manželkou, rodiči a podobně).

10. Vaše náklady na chod domácnosti: inkaso, nájem, nebo příspěvek rodičům či příbuzným. Postačí přibližný odhad.

11. Pokud splácíte další úvěr, uveďte kolik je měsíční splátka a kolik jich zbývá.

 

Pokud úvěrovaná část kupní ceny nepřekračuje 150 000,-Kč, není nutné předkládat potvrzení o výši příjmů, příjmy se dokládají tvrzením a čestným prohlášením. jediná podmínka je, že se zaměstnancem není vedeno řízení o ukončení pracovního poměru ani není ve zkušební lhůtě, nemá záznam v registru dlužníků a je zletilý. Za příjem je považován i důchodový výměr.

Po přijetí všech požadovaných dokumentů připravíme v co nejkratším čase, v souladu s právní úpravou, "Souhlas s nakládáním s osobními údaji", který vám odešleme emailem. Jakmile nám tento nezbytný souhlas zašlete emailem podepsaný zpět, odešleme úvěr ke schvalování a o předběžném výsledku vás budeme informovat, opět emailem, nebude-li sjednáno jinak. Celá procedura zabere přibližně 30 minut, v závislosti na tom, jak budou doklady připraveny.

 

 

 

Potřebné dokumenty:

1. Občanský průkaz

2. Druhý průkaz totožnosti: řidičský průkaz, popřípadě průkaz zdravotní pojišťovny, pas.

3. Vyúčtování za mobilní nebo pevný telefon, nebo plyn, elektřinu, nájem... Toto vyúčtování není zcela nezbytné a není vždy vyžadováno, nicméně pro hladký průběh schvalování je výhodné mít nějaké z uvedených vyúčtování k dispozici a to zvláště pro případ, že ke schvalování dochází o víkendu, kdy váš zaměstnavatel nebude ochoten potvrdit zaměstnanecký poměr.

 

Předschválení i schválení úvěru je výhradní pravomocí úvěrující společnosti a společnost EuroCycles nemá žádnou možnost, jak tento proces ovlivnit. Podmínky se mohou měnit.

 


 


Naše odkazy

eshop.eurocycles.cz, elektronický obchod Eurocycles www.newrock-boots.com výkup moto / ATV facebook eurocycles.cz
MOTO TIP

Zobrazit detail
Honda
Forza NSS 300 A

r.v. 2016
stk 2020
splátky/leasing
Cena: 109 000
PRACOVNÍ DOBA

Pracovní doba Moto/ATV centra, phone hours:
 
Obchod, prodej moto/ATV, servis:
Denně 8.30- 19.00
Každý den, včetně sobot, nedělí a svátků. Každoročně zavřeno pouze od 24. prosince do prvního pracovního dne nového roku.
------------------------
Servis:
Denně 8.30- 19.00
---------------------
Přeprava motocyklů:
Po telefonické dohodě
10,-Kč+ DPH/ km
 
 
 

Prodejce

yamaha
suzuki
honda
kawasaki
polaris
can-am