Essatech Keyless defender


13. 4. 2019

Ochrana vašeho motocyklu s bezklíčkovým zapalováním před odcizením.

Keyless Defender. Najdete ZDE

Elektronický čip pro ochranu vozidel s bezklíčovým ovládáním:

Čip je vyvinut jako pouzdro, které obalí baterii klíče a ta je poté i s čipem opět vložena do klíče. Toto řešení je zcela unikátní. Není nutné instalovat jakékoliv zařízení do vozidla, není nutné jakkoliv zasahovat do elektroniky klíče. Čip je možné kdykoliv z klíče vyjmout a uvést jej do původního stavu.
V posledních letech se velmi rozšířily krádeže moderních aut s bezklíčovým odemykáním (tzv. KEYLESSKESSY,..). K odcizení obvykle dochází pomocí speciálního zařízení, které prodlužuje dosah klíče od vozidla na vzdálenost až stovek metrů. S jeho použitím zloděj vozidlo otevře a nastartuje jako by měl klíče u sebe a s vozidlem odjede, i když klíče zůstanou u majitele.
„Zařízení používané pro krádeže vozidel, obvykle nazývané KESSY extender, slouží k prodloužení dosahu keyless systému. Využívá základních vlastností rádiových vln jako jsou zesilování, modulace, demodulace a směšování. Vhodným hardwarovým zapojením, s využitím popsaných principů, lze v podstatě neomezeně prodloužit dosah keyless ovládání,“ říká Ing. Stanislav Čechrák, jednatel ESSAtech, s. r. o.

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"