Motocykl bez starostí? operativní leasing!


29. 8. 2020

Jako první v ČR nabízíme operativní leasing motocyklů, skútrů a čtyřkolek.

MOTOCYKL BEZ STAROSTÍ? Možná je pro vás řešení operativní leasing! Jako první v ČR nabízíme operativní leasing motocyklů, skútrů a čtyřkolek.
Pokud nemáte zájem vlastnit motocykl nebo čtyřkolku, chcete se jen vozit, anebo každý rok vyzkoušet něco jiného, bez starostí se servisem, pojistkou, opravami, ztrátou hodnoty v čase a dalšími věcmi, které jsou spojeny s vlastnictvím stroje, anebo máte se strojem komerční plány a nechcete ho nutně vlastnit, využijte náš operativní leasing.
Jak to funguje? Řešíme vše za vás! Užívejte svůj vysněný motocykl, skútr, anebo čtyřkolku a starosti nechte nám!
Jedná se o formu krátkodobého- sezónního, anebo dlouhodobého pronájmu. Pro zájemce o krátkodobé využívání stroje v průběhu jedné sezóny, například při rozhodování o tom, jaký motocykl je pro vás ten pravý, nabízíme operativní leasing v trvání 9, 10 a 12 měsíců, pokud máte zájem stroj využívat dlouhodobě, můžete uzavřít smlouvu na 24, anebo 36 měsíců. Nájemce- provozovatel, platí měsíční splátku nájemného, která obsahuje finanční službu, kompletní pojištění, volitelně i kompletní servis stroje, anebo třeba náhradní stroj pro případ poruchy či havárie.
Operativní leasing je možné využít na většinu nových strojů z naší nabídky, i na některé použité. Forma pronájmu je vhodná jak pro fyzické osoby, tak pro korporátní klientelu a je možné ji využít i pro financování flotil, například pro půjčování, sharing, rozvozové služby, a podobně. Po uplynutí sjednané doby je možné stroj i odkoupit. Podrobnosti a kalkulace si v případě zájmu vyžádejte mailem na eurocycles (at) eurocycles.cz

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"