Nákupy v Motocentru EuroCycles na dálku


21. 10. 2020

Nákup v Motocentru EuroCycles v době uzavření ekonomiky je možný bez omezení.

Karanténní nudě můžete ujet na motorce, anebo čtyřkolce od nás. Ke koupi nové čtyřkolky, motocyklu, skútr, anebo třeba, náhradních dílů, přilby či rukavic, není nutná návštěva Motocentra, vše může proběhnou venku, anebo u vás.
Přestože servis i výdej jede normálně, v  EuroCycles našim zákazníkům nabízíme možnost distančního nákupu. Na dálku je u nás už nyní možné sjednat koupi celého sortimentu: motocyklů, skútrů, čtyřkolek, vybavení, oblečení i příslušenství. Na dálku vyřídíme i splátkový prodej. Stejným způsobem, tedy včetně dopravy k nám, je možné svěřit váš stroj našemu servisu.
Pokud máte zájem o některý z našich motocyklů, prohlídka proběhne před naším obchodem. Stroj bude před i po zkušební jízdě sterilizován dezinfekcí. Je možný i dovoz na vaši adresu. Stejný postup bezkontaktního prodeje je pak možné použít na celý náš sortiment. V podstatě jakékoliv zboží může být zájemci předvedeno před obchodem, anebo u něj. Všechny stroje jsou po zkoušení dezinfikovány, zboží odloženo do karantény. Zkoušení přileb je možné pouze s kuklou.
Veškeré potřebné informace získáte na čísle 777918666 a na www.eurocycles.cz. Jsme tu pro vás každý den včetně víkendů a svátků od 8:30 do 19:00.

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"