PROVOZNÍ DOBA Corona


20. 11. 2020

Provoz motocentra EuroCycles je stále zachován.

Stále jsme tu pro vás. Doporučujeme ale váš nákup bez rizika vyřídit na dálku!!! Na čísle 777918666 vyřídíte úplně vše: podrobné informace, financování, pojištění i veškeré další vaše potřeby.
V neděli zatím mít otevřeno nesmíme. Provozní doba je tedy zkrácena! 
 
 
Obchod, n.d.:
Po- So: 8.30-17.30: otevřeno
17.30-19.00: zavřeno, vše vyřídíte na čísle 777918666
Ne: zavřeno, vše vyřídíte na čísle 777918666
Servis:
Po-Pá 8.30-17.30
 
Věříme, že pochopíte a přijmete drobná omezení při vaší návštěvě. Jsou zavedena pro vaši bezpečnost.
 
Prohlídka vybraného stroje:
Vybrané motocykly, skútry, čtyřkolky, či jiné stroje, které jste vybrali z naší internetové prezentace, vám budou vyvezeny před obchod, sterilizovány dezinfekcí a předvedeny.
Nabízíme i možnost závozu vybraného stroje k vám. Vaše dotazy rádi zodpovíme na čísle 777918666.
 
Výdej objednávek eshopu a prodej náhradních dílů:
Výdej objednávek a dílů funguje bez omezení. Objednávky je možné vyřídit i telefonicky na čísle 777918666, anebo mailem na eurocycles (at) eurocycles . cz
 
Servis:
Servis motocyklů i čtyřkolek je v provozu, zakázky přijímáme buď v servisu, anebo před budovou, u vrat do servisu je zvonek. Nabízíme i pneuservis pro automobily. Pro snazší objednání můžete využít i číslo servisu 724284254, anebo mail servis (at) eurocycles . cz.
 
Stále platí možnost koupě na dálku. Vše, tedy koupi, splátkový prodej, pojištění a další formality nezbytné ke koupi vybraného stroje, jsme schopni vyřídit na čísle 777918666. Tuto službu je možné využít nezávazně a zdarma, v případě, že si koupi nakonec rozmyslíte, je obchod stornován zcela bezplatně a to včetně vyřízeného financování.
 
Požadavky při osobní návštěvě:
V rámci naší snahy o zachování provozu vás žádáme o využití bezkontaktního výdejního stojanu dezinfekce u hlavního vchodu. Dále je zcela nezbytné používat roušku. Pro zapomětlivé je jich pár připraveno u dezinfekce. při pohybu v budově je pak potřeba zachovávat bezpečné rozestupy. Toalety jsou vybaveny bezkontaktním splachováním, vodovodními bateriemi i osoušeči rukou s UV sterilizací. Veškeré zařízení je pravidelně dezinfikováno.
 

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"