PROVOZNÍ DOBA Corona


14. 12. 2020

Provoz motocentra EuroCycles je stále zachován v plném rozsahu.

Stále jsme tu pro vás sedm dní v týdnu. 

Váš nákup rovněž můžete bez rizika vyřídit na dálku!!! Na čísle 777918666 vyřídíte úplně vše: podrobné informace, financování, pojištění i veškeré další vaše potřeby.

 

Obchod, servis:

Po- Ne: 8.30-19.00

Prohlídka vybraného stroje:

Vybrané motocykly, skútry, čtyřkolky, či jiné stroje, které jste vybrali z naší internetové prezentace, vám  v případě, že nechcete vstoupit do obchodu, budou vyvezeny před obchod, sterilizovány dezinfekcí a předvedeny.

Nabízíme i možnost závozu vybraného stroje k vám. Vaše dotazy rádi zodpovíme na čísle 777918666.
 
Běžná prodej, výdej objednávek eshopu a prodej náhradních dílů:
Výdej objednávek a dílů funguje bez omezení. Objednávky je možné vyřídit i telefonicky na čísle 777918666, anebo mailem na eurocycles (at) eurocycles . cz
 
Servis:
Servis motocyklů i čtyřkolek je v provozu, bez omezení. Zakázky přijímáme buď v servisu, anebo před budovou, u vrat do servisu je zvonek. Nabízíme i pneuservis pro automobily. Pro snazší objednání můžete využít i číslo servisu 724284254, anebo mail servis (at) eurocycles . cz.
 
Stále platí možnost koupě na dálku. Vše, tedy koupi, splátkový prodej, pojištění a další formality nezbytné ke koupi vybraného stroje, jsme schopni vyřídit na čísle 777918666. Tuto službu je možné využít nezávazně a zdarma, v případě, že si koupi nakonec rozmyslíte, je obchod stornován zcela bezplatně a to včetně vyřízeného financování.
 
V rámci naší snahy o zachování provozu vás žádáme o využití bezkontaktního výdejního stojanu dezinfekce u hlavního vchodu. Dále je zcela nezbytné používat roušku. Pro zapomětlivé je jich pár připraveno u dezinfekce. při pohybu v budově je pak potřeba zachovávat bezpečné rozestupy. Toalety jsou vybaveny bezkontaktním splachováním, bezkontaktními vodovodními bateriemi i osoušeči rukou s UV sterilizací. Veškeré zařízení je pravidelně dezinfikováno.
 

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"