Aktuality k provozu obchodu a servisu od 1.3.2021


3. 3. 2021

Stále fungujeme! Provoz Motocentra EuroCycles na základě aktuálního výkladu stanoviska Svazu dovozců automobilů, (SDA) a Ministerstva průmyslu a obchodu, (MPO)

Přinášíme zjednodušený výklad pravidel dle Svazu dovozců automobilů, konzultovaný s Ministerstvem obchodu a průmyslu.
 
Prodej motorových vozidel:
Prodej zboží- motorových vozidel, je možný pouze formou převzetí dálkově vytvořené objednávky. Vyberete-li tedy některý ze strojů z naší nabídky, informujte nás o tom telefonicky na čísle 777918666, anebo mailem na eurocycles@eurocycles.cz. Stroj bude ve sjednaný čas připraven před prodejnou. Stále platí naše nabídka, že vybraný stroj může BEZPLATNĚ zůstat uskladněn v naší prodejně až do doby, kdy jej budete potřebovat! K cestě k nám vám vystavíme potvrzení o objednávce.
 
Omezení distribuce náhradních dílů:
Je možné převzetí zboží objednaného dálkovým způsobem. K cestě k nám vám vystavíme potvrzení o objednávce.
 
Servis motorových vozidel:
Servis je dle SDA a MPO možný za předpokladu, že zákazník nevstoupí do provozovny. Je tedy možné přivézt stroj na servis, jediné omezení je, že musí být do i ze servisu předán před naší provozovnou. Servisní prostory musí být pro koncového zákazníka uzavřeny. Využijte volnou servisní kapacitu ke klidné přípravě vašeho stroje před sezónou. Firmy ani OSVČ nemají omezení o využití servisu v okrese!
 
Problematika omezení pohybu při využití servisu v jiném okrese:
Tato oblast byla konzultována s MPO. Bylo sděleno, že "Pokud není možné zařídit nákup či služby v okrese, například z důvodu prokazatelně řidší servisní sítě určité značky u servisního úkonu, který nesnese odklad o tři týdny, pak by občan měl být vybaven potvrzením servisu o nemožnosti zajištění servisního úkonu v okrese bydliště a oprava je nezbytná pro zajištění provozuschopnosti vozidla".
Takové potvrzení vám obratem vystavíme na základě žádosti a konzultace servisního úkonu na čísle 777918666 a mailem na eurocycles@eurocycles.cz. Můžete také využít přímo kontakt na náš servis: 724284254, servis@eurocycles.cz.
 

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"