Dárkový poukaz s delší platností. I na splátky!


24. 3. 2021

Dárkový poukaz na nákup zboží, strojů i služeb v Motocentru EuroCycles nově platí dva roky od vystavení.

Využijte naši nabídku dárkového poukazu na míru. Pokud nevíte jaký dárek pro motorkáře zvolit, je dárkový poukaz na zboží i služby servisu tím správným řešením. Poukazy nabízíme s vaším textem, či obrázkem. Poukaz může být vystaven v jakékoliv hodnotě, od drobnosti za pár korun, do hodnoty kteréhokoliv motocyklu, či čtyřkolky. Prodlužujeme platnost dárkových poukazů. S ohledem na pandemii Covid-19 prodlužujeme obvyklou roční platnost našich dárkových poukazů. Nyní zakoupení poukazy mají platnost dva roky od data vystavení.
 
Podmínkou pro koupi a využití akce, je v současné době C-19 vyřízení všech formalit, objednávky, fakturace i splátkového prodeje dopředu, na čísle 777918666. Pro nezbytné návštěvy našeho servisu a obchodu- výdej objednávek, vystavujeme potvrzení pro cesty mezi okresy.
 
Zasíláme přepravní službou, bez nutnosti návštěvy našeho obchodu, od 5000,-Kč bez poštovného. Díky corona omezením jsme u dárkových poukazů nyní prodloužili platnost na dva roky od data vystavení, času na čerpání je tedy dost. Další informace k dárkovým poukazům najdete zde:
http://www.eurocycles.cz/.../2020-12-18-darkovy-poukaz-s.../
Dárkový poukaz si můžete objednat na tel: 777 918 666 nebo mailem eurocycles@eurocycles.cz
www.eurocycles.cz

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"