Koupě online v EuroCycles


3. 4. 2020

Koupit váš nový motocykl, skútr, čtyřkolku je stejně snadné jako za plného provozu obchodu.

Snažíme se umožnit a maximálně usnadnit výběr a především nákup strojů z naší nabídky. Pokud vás tedy zaujal nějaký náš motocykl, nová čtyřkolka CFmoto Journeyman Gladiator nebo Kayo, motocykl či skútr Piaggio, Vespa, Peugeot, Sym, Keeway, Benelli a další, anebo jste vybrali některý z našich použitých strojů, jeho nákup není o nic složitější, než za normálního provozu. Stejně tak můžete zakoupit přilby, oblečení, techniku, náhradní díly, prostě celý náš sortiment. Nejste-li si jisti jak postupovat, anebo potřebujete jakoukoliv pomoc či podporu, jsme vám k dispozici na čísle 777918666.

 

Je to velmi snadné!!!

 

1. Vyberte stroj, nebo jiné zboží z našeho sortimentu. Potřebujete k vašemu výběru a rozhodnutí více fotografií? Chcete detailní záběry konkrétních oblastí stroje? Nebo snad video? Napište, obratem připravíme a odešleme přes Whatsapp z čísla 777918666.

2. Vyberte formu financování. Pokud máte zájem o spotřebitelský úvěr, sjednání proběhne rovněž na dálku, pomocí telefonu a mailu. Další podrobnosti na čísle 777918666 a zde:

Stále platí, že při koupi nového motocyklu, skútru i čtyřkolky, můžete využít náš speciální úvěr bez navýšení. Nepřeplatíte tedy ani koronu.

Pokud nemáte zájem o financování, zašleme fakturu k bezhotovostnímu převodu. Můžete také platit přímo u nás a to hotově, anebo kartou, z bezpečnostních důvodů ale považujeme převod anebo úvěr za lepší řešení.

3. Sjednejte termín návštěvy a výdeje online zakoupeného zboží. Motocykl, čtyřkolku, nebo skútr vám připravíme před obchod, drobný sortiment si můžete vyzvednout na výdeji naší prodejny. V případě použitého stroje je možná i zkušební jízda. Pokud vám stroj nebude vyhovovat, žádný problém, třeba vyberete jiný, anebo nám ho po zkušební jízdě prostě vrátíte! Po dohodě je možná i doprava koupeného stroje k vám domů.

4. Stejným způsobem jako úvěr může být v případě vašeho zájmu sjednáno i povinné ručení. Ani v tomto případě tedy není nutný osobní kontakt, úhrada zákonného pojištění je možná bankovním převodem.

5. Pak už nezbývá, než jít jezdit.

Vyžadujeme zachování opatrnosti a bezpečného kontaktu, rovněž i plné respektování nařízení vlády, tedy roušku, rukavice.

 

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"