Operativní leasing EuroCycles Just Ride!!!


18. 4. 2022

EuroCycles Just Ride. Operativní leasing motocyklu, čtyřkolky, anebo skútru. Zda bude pouze na sezónu, rok, anebo na delší dobu, je pouze na vás. Podrobnosti, výpočet ceny a podmínky služby EuroCycles Just Ride na čísle 777918666, anebo mailem.

EuroCycles Just Ride!!!
 
MOTOCYKL BEZ STAROSTÍ? Možná je pro vás řešení operativní leasing! Jako první v ČR nabízíme operativní leasing motocyklů, skútrů a čtyřkolek.
Pokud nemáte zájem vlastnit motocykl nebo čtyřkolku, chcete se jen vozit, anebo každý rok vyzkoušet jiný typ, bez starostí se servisem, pojistkou, opravami, ztrátou hodnoty v čase a dalšími věcmi, které jsou spojeny s vlastnictvím stroje, anebo máte se strojem komerční plány a nechcete ho nutně vlastnit, využijte náš operativní leasing.
Jak to funguje? Řešíme vše za vás! Užívejte svůj vysněný motocykl, skútr, anebo čtyřkolku a starosti nechte nám!
Jedná se o formu krátkodobého- sezónního, anebo dlouhodobého pronájmu. Pro zájemce o krátkodobé využívání stroje v průběhu jedné sezóny, například při rozhodování o tom, jaký motocykl je pro vás ten pravý, nabízíme operativní leasing v trvání 9, 10 a 12 měsíců, pokud máte zájem stroj využívat dlouhodobě, můžete uzavřít smlouvu na 24, anebo 36 měsíců. Nájemce- provozovatel, platí měsíční splátku nájemného, která obsahuje finanční službu, kompletní pojištění, volitelně i kompletní servis stroje, volitelně třeba i náhradní stroj pro případ poruchy či havárie.
Operativní leasing je možné využít na většinu nových strojů z naší nabídky, i na některé použité. Forma pronájmu je vhodná jak pro fyzické osoby, tak pro korporátní klientelu a je možné ji využít i pro financování flotil, například pro půjčování, sharing, rozvozové služby, a podobně. Po uplynutí sjednané doby je možné stroj i odkoupit.
Podrobnosti a kalkulace si v případě zájmu vyžádejte mailem na eurocycles (at) eurocycles.cz , anebo volejte 777918666.
Tak tedy: Just Ride!!!

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"