Prodej na splátky

 
Veškeré námi nabízené zboží v hodnotě 3000-1000000,-Kč, (ve výjimečných, individuálně posuzovaných případech i více),  můžete financovat přímo v našem obchodě, anebo na dálku po telefonu a emailu, formou splátkového prodeje společnosti Essox. Úvěry vyřizujeme na počkání, on-line emailem můžeme vyřídit schválení bez návštěvy našeho obchodu, zpracování zpravidla trvá kolem 30-ti minut. K poskytnutí úvěru stačí občanský průkaz a druhý doklad. K posouzení doporučujeme mít připraveny dvě výplatní pásky, anebo bankovní výpisy s připsanou mzdou. Úvěr zpravidla lze poskytnout i žadateli ve zkušební lhůtě po nástupu do zaměstnání či s pracovní smlouvou na dobu určitou, je však podrobněji prověřován.
Nabízíme též nákup na splátky u strojů, které nejsou v nabídce našeho obchodu. V případě, že si z naší nabídky nevyberete, ale najdete požadovaný motocykl například v soukromé nabídce, financování vyřídíme na čísle 777918666 stejně snadno, jako u motocyklů z našeho obchodu.
Úvěr pro právnickou osobu vždy vyžaduje poslední podané daňové přiznání se všemi přílohami.
Na přání vypracujeme a zašleme splátkový kalendář. Nabízíme též předschválení na dálku, níže. Podrobnosti o úvěrech telefonicky na čísle +420777918666.
V rámci zkvalitňování našich služeb vám nyní nabízíme předschválení úvěru bez nutnosti návštěvy našeho obchodu. V případě, že níže uvedené podmínky pro vás nejsou srozumitelné, sdělíme vám rádi podrobnosti na čísle +420777918666.
K předschválení na dálku budete potřebovat telefon, počítač a email k odeslání kopií potřebných dokladů, budou-li vyžadovány. V případě, že scanner nemáte, můžeme využít i jiný způsob přenosu dokumentů k nám: mms, fotokopie do emailu... Z důvodu nutnosti předložení dokumentů vždy preferujeme email!
 
Před odesláním žádosti o předschválení si prosím připravte údaje z následujícího soupisu:
1. Vybraný motocykl, eventuelně jiné zboží, jeho cena.
2. Plánovaná výše akontace. Akontace není vyžadována, pokud nechcete platit žádnou, zvolte 0%, maximálně může být 70% z kupní ceny stroje.
3. Očekávaná výše měsíční splátky, nebo doba splácení.
4. Profese, datum nástupu do zaměstnání či zahájení činnosti a výše čistého měsíčního příjmu. Úvěr lze sjednat i zaměstnanci ve zkušební lhůtě, nebo podnikateli, který ještě nepodával daňové přiznání, podniká tedy méně než jeden rok, je však ze strany úvěrující společnosti podrobněji prověřován. Za příjem je považován i důchodový výměr, úvěr tedy může být poskytnut osobě pobírající zdravotní, starobní důchod, stejně jako výsluhu.
5. Název zaměstnavatele, IČO, kontakt. V případě OSVČ IČO.
6. Číslo kontaktního mobilního telefonu žadatele. Uveďte, zda se jedná o paušální nebo kreditní číslo.
7. Způsob bydlení vyberte z následujích možností: majitel domu/ majitel domu, který je momentálně splácen/ bydlící v družstevním bytě/ nájemník v obecním či soukromém bytě/ podnájemník/ bydlící u příbuzných.
8. Rodinný stav a počet vyživovaných osob.
9. Celkový příjem domácnosti, tedy všech výdělečně činných osob na adrese vašeho trvalého pobytu (například součet příjmu s manželkou, rodiči a podobně).
10. Vaše náklady na chod domácnosti: inkaso, nájem, nebo příspěvek rodičům či příbuzným. Postačí přibližný odhad.
11. Pokud splácíte další úvěr, uveďte kolik je měsíční splátka a kolik jich zbývá.
Po přijetí všech požadovaných dokumentů připravíme v co nejkratším čase, v souladu s právní úpravou, "Souhlas s nakládáním s osobními údaji", který vám odešleme emailem. Souhlas s nakládáním s osobními údaji je podepsán pomocí jedinečného SMS kódu, který žadatel obdrží na svůj mobilní telefon. Není tedy nutné jej tisknout a posílat k nám podepsaný.  Po obdržení SMS kódu, kterým je potvrzen váš souhlas s nakládáním s osobními údaji, odešleme žádost o úvěr ke schvalování a o předběžném výsledku vás budeme informovat, opět emailem, nebude-li sjednáno jinak. Celá procedura zabere přibližně 30 minut, v závislosti na tom, jak budou doklady připraveny. Pomocí SMS kódu je možné podepsat i úvěrovou smlouvu.
Potřebné dokumenty:
1. Občanský průkaz
2. Druhý průkaz totožnosti: řidičský průkaz, popřípadě průkaz zdravotní pojišťovny, pas.
3. Výplatní páska, výpis z bankovního účtu žadatele. Tyto doklady nejsou zcela nezbytné a nejsou vždy vyžadovány, nicméně pro hladký průběh schvalování je výhodné mít nějaké z uvedených dokladů k dispozici a to zvláště pro případ, že ke schvalování dochází o víkendu, kdy váš zaměstnavatel nebude ochoten, či schopen, potvrdit zaměstnanecký poměr.
Předschválení i schválení úvěru je výhradní pravomocí úvěrující společnosti a společnost EuroCycles nemá žádnou možnost, jak tento proces ovlivnit. Podmínky se mohou měnit.

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"