Prodej na splátky

 

Veškeré námi nabízené zboží v hodnotě 3000-1000000,-Kč můžete financovat přímo v našem obchodě, anebo na dálku po telefonu a emailu, formou splátkového prodeje společnosti Essox. Úvěry vyřizujeme na počkání, on-line emailem můžeme vyřídit schválení bez návštěvy našeho obchodu, zpracování zpravidla trvá kolem 30-ti minut. Do 150 000,-Kč výše úvěru stačí občanský průkaz a druhý doklad, nad 150 000,-Kč výše úvěru, (nikoliv ceny motocyklu), ještě prokázání příjmu, například výplatními páskami, anebo výpisy z bankovního účtu s připsanou mzdou, za poslední dva měsíce. Úvěr zpravidla lze poskytnout i žadateli ve zkušební lhůtě po nástupu do zaměstnání či s pracovní smlouvou na dobu určitou, je však podrobněji prověřován.

Nabízíme též nákup na splátky u strojů, které nejsou v nabídce našeho obchodu. V případě, že si z naší nabídky nevyberete, ale najdete požadovaný motocykl například v soukromé nabídce, financování vyřídíme na čísle 777918666 stejně snadno, jako u motocyklů z našeho obchodu.

Úvěr pro právnickou osobu vždy vyžaduje poslední podané daňové přiznání se všemi přílohami.


Na přání vypracujeme a zašleme splátkový kalendář. Nabízíme též předschválení na dálku, níže. Podrobnosti o úvěrech telefonicky na čísle 777918666.

V rámci zkvalitňování našich služeb vám nyní nabízíme předschválení úvěru bez nutnosti návštěvy našeho obchodu. V případě, že níže uvedené podmínky pro vás nejsou srozumitelné, sdělíme vám rádi podrobnosti na čísle +420777918666.

 

K předschválení na dálku budete potřebovat počítač, email a fotoaparát či scanner k odeslání kopií potřebných dokladů. V případě, že scanner nemáte, můžeme využít i jiný způsob přenosu dokumentů k nám: fax, mms, fotokopie do emailu... Z důvodu nutnosti předložení dokumentů vždy preferujeme email!

Před odesláním žádosti o předschválení si prosím připravte údaje z následujícího soupisu:

1. Vybraný motocykl, jeho cena.

2. Plánovaná výše akontace.

3. Očekávaná výše měsíční splátky, nebo doba splácení.

4. Profese, datum nástupu do zaměstnání či zahájení činnosti a výše čistého měsíčního příjmu. Úvěr lze sjednat i zaměstnanci ve zkušební lhůtě, nebo podnikateli, který ještě nepodával daňové přiznání, podniká tedy méně než jeden rok, je však ze strany úvěrující společnosti podrobněji prověřován.

5. Název zaměstnavatele, IČO, kontakt. V případě OSVČ IČO.

6. Číslo kontaktního mobilního telefonu žadatele. Uveďte, zda se jedná o paušální nebo kreditní číslo.

7. Způsob bydlení vyberte z následujích možností: majitel domu/ majitel domu, který je momentálně splácen/ bydlící v družstevním bytě/ nájemník v obecním či soukromém bytě/ podnájemník/ bydlící u příbuzných.

8. Rodinný stav a počet vyživovaných osob.

9. Celkový příjem domácnosti, tedy všech výdělečně činných osob na adrese vašeho trvalého pobytu (například součet příjmu s manželkou, rodiči a podobně).

10. Vaše náklady na chod domácnosti: inkaso, nájem, nebo příspěvek rodičům či příbuzným. Postačí přibližný odhad.

11. Pokud splácíte další úvěr, uveďte kolik je měsíční splátka a kolik jich zbývá.

Pokud úvěrovaná část kupní ceny nepřekračuje 150 000,-Kč, není nutné předkládat potvrzení o výši příjmů, příjmy se dokládají tvrzením a čestným prohlášením. jediná podmínka je, že žadatel nemá záznam v registru dlužníků a je zletilý. Za příjem je považován i důchodový výměr.

Po přijetí všech požadovaných dokumentů připravíme v co nejkratším čase, v souladu s právní úpravou, "Souhlas s nakládáním s osobními údaji", který vám odešleme emailem. Souhlas s nakládáním s osobními údaji je podepsán pomocí jedinečného SMS kódu, který žadatel obdrží na svůj mobilní telefon. Následně odešleme žádost o úvěr ke schvalování a o předběžném výsledku vás budeme informovat, opět emailem, nebude-li sjednáno jinak. Celá procedura zabere přibližně 30 minut, v závislosti na tom, jak budou doklady připraveny. Pomocí SMS kódu je možné podepsat i úvěrovou smlouvu.

Potřebné dokumenty:

1. Občanský průkaz

2. Druhý průkaz totožnosti: řidičský průkaz, popřípadě průkaz zdravotní pojišťovny, pas.

3. Výplatní páska, výpis z bankovního účtu žadatele. Tyto doklady nejsou zcela nezbytné a nejsou vždy vyžadovány, nicméně pro hladký průběh schvalování je výhodné mít nějaké z uvedených dokladů k dispozici a to zvláště pro případ, že ke schvalování dochází o víkendu, kdy váš zaměstnavatel nebude ochoten potvrdit zaměstnanecký poměr.

 

Předschválení i schválení úvěru je výhradní pravomocí úvěrující společnosti a společnost EuroCycles nemá žádnou možnost, jak tento proces ovlivnit. Podmínky se mohou měnit.

Napište nám

Využijte náš formulář a zašlete nám dotaz, zprávu, požadavek na informaci o motocyklech.

Kontakt

Motocentrum EuroCycles spol. s r.o.

\"\"